V opojení rýchlosti s Richardom Gondom

Je talentovaný, poznajú ho vo svete a získal pre Slovensko titul majstra Európy vo Formule 3. Dnes je špičkovím jazdcom a tiež moderátorom prenosov F1. Rozprával som sa s  Richardom Gondom o jeho ceste za úspechom, o cieľoch a motivácii, ktorá ho ženie vpred.
Ak chcete podporiť tento kanál aby mohol rásť, stačí iba klik na odber :-)

Úspech v biznise s Jaroslavom Sedlákom

O úspechu som sa bavil s autorom úspešného biznis podcastu „ 24 hodín na úspech“ a regionálnym riaditeľom spoločnosti ASO VENDING, Jaroslavom Sedlákom. 

Ak chcete podporiť tento kanál aby mohol rásť, stačí iba klik na odber :-)

Baťove princípy v podnikaní s Gabrielou Končitíkovou

Mojím tretím hosťom bola projektová manažérka Nadácie Tomáša Baťu a Akadémie Baťa, Gabriela Končitíková . Spoločne sme sa pozreli na princípy Tomáša Baťu a na jeho pohľad na prácu, vzdelávanie, hodnoty 
 Ak chcete podporiť tento kanál aby mohol rásť, stačí iba klik na odber :-)  

Koučing ako nástroj úspechu s Denkou a Zuzkou

 Lektorky, koučky a super baby z Business coaching college v Bratislave si zamilujete.V rozhovore zistíte čo koučing je, s čím si ho často ľudia mýlia,  ako ním vieme ľuďmom pomôcť nie len v biznise a mnoho ďalšieho.
Ak chcete podporiť tento kanál aby mohol rásť, stačí iba klik na odber :-)  

Úspech a hodnotový pád jednej generácie

Jabub Drábik je uznávaný a známy historik SAV. Rozprávali sme sa o jeho pohľade na úspech, ako je možné, že v histórii sú úspešné aj veľmi nebezpečné ideológie a tiež o jeho knihe Fašizmus. 

Ak chcete podporiť tento kanál aby mohol rásť, stačí iba klik na odber :-)  

Tvrdou prácou k úspechu s Ľubošom Maliňákom

Ak chcete spoznať simpatického a veľmi silno hodnotového kulturistu, tak Ľubo Maliňák je ten pravý. Rozprávali sme sa o jeho ceste za úspechom, ako je to byť majster sveta a filmová hviezda.

Ak chcete podporiť tento kanál aby mohol rásť, stačí iba klik na odber :-)  

Inovácie vo vzdelávaní s učiteľom Petrom Pallom

Peter Pallo je človek na správnom mieste a učiteľ, ktorého by som chcel aj pre svoje deti. V rozhovore sa dozviete ako môžu pomôcť moderné technológie nášmu školstvu, čo robí on inak a prečo sa práve on stal učiteľom roka 2019.

Trpezlivosťou k úspechu s Janom Lacom

Jano je zjav na svetovej brankárskej scéne. Príbeh ako sa z druholigového hokejového brankára môže stať iba za jeden rok hviezda šampionátu majstrovstiev sveta sa dozviete ak si kliknete na tento rozhovor.Ak chcete podporiť tento kanál aby mohol rásť, stačí iba klik na odber :-)

Ako 2x zbankrotovať a aj tak vybodovať firmu

S majiteľom exkluzívneho krajčírstva Michalom Gulom som sa rozprával o tom, ako sa dajú prežiť dva bankroty a aj napriek tomu vybudovať skvelú firmu. A tiež o tom, ako sa má gentleman do spoločnosti obliecť, aká veda je vybrať si správny oblek a doplnky tak, aby ste zaujali na každom biznis stretnutí.Ak chcete podporiť tento kanál aby mohol rásť, stačí iba klik na odber :-)

Ako vám Linkedin môže dopomôcť k úspechu

Čo je Linkedin? Ako využiť Linkedin na budovanie vlastnej značky? Ako byť úspešný cez Linkedin? Networking cez sociálne siete? Toto všetko a ešte oveľa viac sa dozviete ak si pozriete livestream s odborníkom na sociálnu sieť Linkedin, Sergejom Pavljukom 
Ak chcete podporiť tento kanál aby mohol rásť, stačí iba klik na odber :-)

S autorom seriálu Uhorčík - René Štúrom

Dozviete sa, ako vzniká seriál, ktorý dokáže z prime timu vytlačiť svetovú šou. Ako je možné skončiť pod mostom s nemeckými bezdomovcami a objaviť v sebe silu ísť si stále za svojim cieľom. Tak aj tieto otázky budeme riešiť s mojím hosťom, úspešným hercom, spevákom, moderátorom, zabávačom a scenáristom René Štúrom. 

Ako využiť youtube na skvelý online marketing

Rozhovor o tom, ako vybudovať skvelý youtube kanál, ako je možné ho využiť na šírenie svojho posolstva smerom k zákazníkom, ako vytvárať osobnú značku a predávať vlastné produkty prostredníctvom videí. S expertom na youtube Františkom Kozáčkom

Ako sa robí medzinárodný obchod

Rozhovor o tom:  Ako je to budovať obchodné siete s medzinárodným dosahom a aké to bolo cestovať po celom svete a pomáhať Slovensku presadiť sa na medzinárodných trhoch.


Ako písať inšpiratívne statusy na sociálne siete

V rozhovore sa dozviete: Prečo buduje svoj osobný brand práve na Linkedin? Ako sa dá skĺbiť práca v korporáte s budovaním vlastného brendu? Rozdiel medzi informatívnym a príbehovým písaním. Tipy a rady ako okamžite zlepšiť vaše statusy na sociálnej sieti - ako zaujať čitateľa už na začiatku príspevku

Martín Petrík - violista

Aké je to precestovať s hudbou celý svet a koncertovať na najväčších pódiách? Ako sa dostal k nahrávaniu hudby pre film Quentina Tarantína na Abbey road v Londýne? Aké to bolo byť súčasťou koncertného turné Andrea Bocceliho v r.2006 a mnoho ďalšieho

Spisovateľ Jozef Banáš

O práci diplomata a politika - o ešte nezverejnených zážitkoch zo života, ako vzniká bestseller, čo preňho samého znamená úspech? ako vníma otázky vzdelávania a sebarozvoja? aké hodnoty sú preňho v živote a práci dôležité?  aké knihy odporúča pre osobný rozvoj

Mentálny a výkonnostný tréner Dag Palovič

Čo je mentálny a výkonnostný tréning, ako zvládnuť koronu a udržať si psychické zdravie, ako Dag pomáha svetovým športovcom dosahovať ich top výkony, ako zmeniť uhly pohľadu a byť tak šťastnejší  a hlavne sme sa zbavili stresu pri dychovom cvičení

Rozhovor o copywritingu s Vojtěchom Untermüllerom

Okrem odborných tém sa budeme rozprávať o úspechu, o knihách, hodnotách, postojoch, životných skúsenostiach a možno sa dozviete, ako napísať jeden s najpútavejších textov vo svojom živote a tak pomôžete niekomu nájsť prácu, lásku alebo životný úspech.

Súťaž zlatá minca a finančná gramotnosť

V tomto živom rozhovore sa budem pýtať Jiřího Ščobáka, zakladateľa a organizátora najprestížnejšej súťaže finančných produktov na Slovensku, Zlatej mince, na to ako vznikol nápad takúto súťaž zorganizovať? Čo to prináša finančnému trhu? Ako sa vyhodnocujú jednotlivé kategórie? Ako je možné stať sa členom odbornej poroty? Akým spôsobom sa stavia k otázkam finančného vzdelávania? Čo považuje za úspech a veľa ďalšieho.

Educoach - cesta k lepšiemu poznaniu duše študenta

V živom vysielaní budeme rozprávať o projekte Educoach. Ako koučing pomáha študentom na stredných školách zvládnuť životné situácie a ako je to s kultúrou koučovania na Slovensku. Tiež sa dozviete, akým spôsobom si vie nájsť učiteľ a rodič cez koučing, cestu k duši dieťaťa. A veľa ďalšieho ....

Ako môže víťazstvo v reality show zmeniť váš život?

Môjho hosťa Pavla Petríka mnohí ľudia poznajú z reality šou Mojsejovci pod prezývkou Model. V rozhovore sa dozviete aj to : Ako je to byť súčasťou reality show, vyhrať ju a následne sa začleniť do bežného života? Ako táto skúsenosť následne ovplyvní váš život? a veľa ďalšieho ......

Ako sa naučiť 100 slovíčok za hodinu? 

Ako sa naučiť cudzí jazyk rýchlo a ľahko s použitím pamäťových techník? Zvládnuť 100 cudzích slov v akomkoľvek jazyku za iba jednu hodinu? Byť na akejkoľvek divokej párty za hviezdu tým, že si zapamätáte mená aj telefónne čísla všetkých prítomných? V rozhovore sa budem rozprávať o pamäťových technikách s majstrom využívania pamäti a lektorom školy pamäti Jakubom Pokom.

Ako vytvoriť ženám bezpečný prístav pre ich osobný rozvoj

Predstavte si úľ plný včiel, ktoré spoločne pracujú na tom, aby ich komunita prosperovala a rozvíjala sa. Každá včela podporuje tú druhú, pomáha jej objaviť svoju jedinečnosť. Vzájomne zdieľajú, podporujú sa a vytvárajú nové projekty. Nejako takto vyzerá projekt Beelong community & networking.

Adam Sýkora, draftovaný Newyorský Ranger

Držte si klobúky, prichádza Newyorský Ranger. Vo vidcaste a podcaste Cest za úspechom sa o úspechu už v mladom veku porozprávam naživo s tohtoročnou draftovou hviezdou, 17 ročným hokejistom Adamom Sýkorom, ktorý bol v tohtoročnom drafte prvou voľbou New Yorku Rangers.